Způsoby a ceny doručení.

PPL platba předem na účet


110 Kč

Česká pošta - Platba předem na účet


99 Kč

Knihy + časopisy + omalovánky ( samostatně ) jsou účtovány při platbě předem 


60 Kč

Osobní  odběr ( Kralupy nad Vltavou ). Při platbě předem na účet.


0 Kč

1/ PPL: Zboží kupující obdrží přepravní společností PPL v pracovní dobu. Přepravce jej bude telefonicky dopředu kontaktovat. 

  2/ Česká pošta : Cena přepravného a balného v případě dopravy Českou poštou je po celé České republice. Termín dodání zásilky je ve většině případů následující pracovní den po expedici z našeho skladu. O expedici budete informováni e-mailem. Českou poštou mohou být přepravovány poze zásilky do hmotnosti 30 kg a do určitých objemových limitů, ale takových, které to splňují, je v našem obchodě asi devadesát procent.

  3/ OSOBNÍ ODBĚR: Zboží si může kupující vyzvednout po telefonické domluvě nebo přes email v Kralupech nad Vltavou, Neratovice, Mělník, lze také do okolí cca 20km kolem Kralup nad Vltavou za symbolickou cenu 15 kč. Objednávka musí být zaslaná do 15h. Jinak se bere za to, že je zaslaná druhý den a 3 pracovní dny se počítají od dalšího dne. Výjimečně může být doručení zpožděno nepříznivými povětrnostními podmínkami nebo vysokou vytížeností přepravních služeb v období předvánočních nákupů.

Předávání osobních údajů

  • Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě s výjimkou externích dopravců a finančních institucí, které se podílejí na vyřízení objednávky.Platba je zatím možná pouze :

  • Osobní odběr je možný, ale pladbu je potřeba provést zasláním předem na účet.
  • Osobní odběr ( Kralupy nad Vltavou,Mělník, Neratovice, dále je možno po domluvě cca do 20km okolí Kralup nad Vltavou.)
  • Bankovním převodem ( na uvedené číslo účtu -Komerční banka ........115-1999310227/0100 - ) jako VS uvedte číslo objednávky.
  • Dále připravujeme ( platby kartou + platbu paypal )